Πατήστε στα ποντίκια ή στα συννεφάκια, για είσοδο

αρχική  |  η πόλη μας  |  η γειτονιά μας  |  το σχολείο μας
οι μικροί μας δημιουργοί  |  ενδιαφέρουσες συνδέσεις  |
ελεύθερος χρόνος

Τελευταία ενημέρωση της σελίδας:   25/09/2018

12ο Δημοτικό Σχολείο Αθήνας  -  Κοργιαλενίου 2  -  Τ.Κ.115 26  -  τηλ.- fax: 210.6924505

Υπεύθυνος ιστοσελίδας: Νίκος I. Σπυρόπουλος e-mail: zootnikos@gmail.com
© copyright - 12ο Δημοτικό Σχολείο Αθήνας

* Οι πνευματικές δημιουργίες που υπάρχουν σ' αυτόν τον ιστότοπο (κείμενα, φωτογραφίες προσώπων, ή τοπίων, κλπ.), δικές μας ή άλλων (φροντίζουμε πάντα να αναφέρουμε την πηγή προέλευσης του ξένου υλικού που θα τύχει να δημοσιεύσουμε), ανήκουν καθ' ολοκληρίαν στους δημιουργούς τους.
Συνεπώς απαγορεύεται η καθ' οιονδήποτε τρόπο εμπορική, ή άλλου είδους εκμετάλλευση (ή χρήση) τους για οποιονδήποτε σκοπό.

(Εννοείται πως για οποιαδήποτε σχολική (ή -γενικά- εκπαιδευτική) χρήση μπορείτε να παίρνετε το υλικό ελεύθερα (εννοείται με αναφορά στην πηγή)! Κι εμείς έχουμε πάρει υλικό και από άλλους ιστοτόπους!)

* Αν και οι ιστότοποι προς τους οποίους υπάρχει παραπομπή (link) από εδώ είναι ελεγμένοι, δεν φέρουμε καμμία ευθύνη για το συνολικό περιεχόμενό τους, παρά μόνον για εκείνο προς το οποίο υπάρχει η παραπομπή.

Η περιήγηση, συνεπώς, στο υπόλοιπο (εκτός της παραπομπής μας) υλικό των ιστοτόπων αυτών γίνεται με ευθύνη του χρήστη, ή του κηδεμόνα του (σε περίπτωση ανήλικων χρηστών).